Říjen 2010

Tepláková souprava....gule dej si doprava :D

27. října 2010 v 20:40 | MissAbby
Tak teď jsem narazila na tu největší pecku :D Další krásná práce od skupiny Nightwork! :D

Nightwork - Tepláky

Můj jediný Halloween v životě

27. října 2010 v 19:24 | MissAbby
          Tohle téma je požitek! Hrozně ráda se totiž bojím..:D
          Tento svátek pochází z USA. U nás máme takovou chabou obdobu - dušičky. Halloween je samozřejmě lepší. Už jenom kvůli kostýmům, líčení a strašení. Třeba můj taťka slovo 'Halloween' nemůže ani slyšet. Prý proto, že je to americký svátek a u nás jsme v Česku. To je sice pravda, ale mám na to trochu jiný názor. Na Halloween je skvělá příležitost bát se, a navíc se u toho pobavit. Jak už jsem ale psala, jelikož můj táta to prostě nemůže vystát, Halloween se u nás zkrátka neslaví. :( Ikdyž, musím uznat, že mi to je trochu proti srsti, jelikož Česká republika má krásné zvyky a někdy je lepší nechat věci při starém :)
          Popravdě, Halloween jsem slavila, a teď věřte-nevěřte, jenom jednou. Smutné, ale je to tak. Je to však jedna z mých nejkrásnějších vzpomínek na ZŠ. Přinesli jsme si do školy kostýmy, společně vydlabali dýně, namaskovali se a šli jsme po tmě do víru našeho malého města. S naším třídním, přezdívaným Macík, jsme obešli domy ostatních učitelů, zvonili jsme na ně a řvali jsme jim pod okny. Pak jsme se vrátili zpět do školy, zhasli všechna světla a hráli bobříka odvahy. V půlnoci nás učitel seřval a poslal nás do postelí (resp. spacáků xD). Jistě, že jsme nespali. Hráli jsme flašku a vyvolávali ducha J.A.Komenského. A protože naše škola byla ZŠ Komenského, to by do toho čert udeřil, kdyby se něco nestalo. Ano, Vašek nám spadnul ze zdi (obraz prezidenta Klause). Pak nás zase seřval učitel, proč nespíme. Tak jsme si opět poslušně zalezli do pelechů a po pěti minutách pařba pokračovala. Ráno všichni spali, ale když do třídy vrazila nasraná češtinářka, všichni procitli. A to je ten můj jediný dokonalý Halloween :))
         
         

27th October - holidayyy! YAY!

27. října 2010 v 19:02 | MissAbby
acla.blog.cz
1.prázdninový den! Slunce sice nepálí a neni nám vedro, spíš je venku pěkná kosa, ale nu což! Jsou prázdniny a to zcela mění situaci! :D Já jsem prázdniny pojala velice vážně - vstávačka v 10, potom kadeřnice a obídek s kámoškou v čínské restauraci. Pokaždé, když tam jdeme, dostaneme nějakou pozornost podniku. Poprvé prstýnek, teď víno (ano, 18 mi ještě nebylo :D) --> no kam tohle asi směřuje? :D Kámoška se rozhodla zůstat s čistým svědomím, takže jsem to víno měla dvojitý :D A jak se mi krásně šlo domu! :DD A pak už jenom relax, počítač a prázdnej barák - co víc si člověk může přát? :))

Pánem neznáma

23. října 2010 v 19:04 | MissAbby
          Každý z nás má jistě vlastní fantazii, kde se nereálnost a nekonečno stávájí opravdovým.  Fantasy je únik z reality do říše snů, kde nám nikdo a nic nebrání v představách a vytváření si svého vlastního světa.
          Fantasy je žánr nejen knih, ale i fimových zpracování. Je to něco, v čem i já hledám ispiraci, občas i ponaučení. Někdo ve své fantazii hledá jakýsi 'úkryt' před světem. Někdo ve své fantazii oživuje vzpomínky. Někdo ve své fantazii maluje budoucnost. Proč to tak je? Fantazii se přece meze nekladou :). I já ráda šátrám ve svém víru myšlenek - je to takový velmi osvobozující pocit. Nejraději do své fantazie nahlížím při psaní nějakých smyšlených příběhů. To je především, když už jsem znuděna realitou. A občas se opravdu divím, co má mysl, má část mozku, dokáže 'vyplodit'.
          Ve světě fantazie to řídím já. Jsem pánem neznáma. Ztrácím přehled o realitě a nořím se do mého vlastního světa - představy možností a snů. Však jen nachvíli, protože se opět velmi ráda proberu a vrátím se do uspěchaného, přesto krásného světa reality...


[Omlouvám se, že je to tak krátké, ale byla jsem nucena se vynořit ze svého světa fantazie a jít pomoct mamce se zeleninovým salátem :)]

taková ta zdrogovaně uchechtaná nálada

22. října 2010 v 21:35 | MissAbby
acla.blog.cz
Tak přemýšlím, že bych zítra možná napsala článek k tématu týdne. Dneska jsem se už vypsala až, až na minulém článku.
Teď už bych ani neměla náladu, protože jsem měla 'rozhovor' na chatu s kámoškou. Ona mě dostala do takovýho stavu, kdy se smějete, až se nemůžete nadechnout, boleji vás břišní svaly a připadáte si jako zdrogovaní. Takže dneska si už nemusim dát svůjí obvyklou posilovací dávku :)


nějak si nemůžu pomoct, ale pořád prostě musim poslouchat tuhle písničku <3

The Pretty Reckless

22. října 2010 v 21:09 | MissAbby
Pokud nemáte rádi tvrďačku Taylor Momsen, představitelku malé Jenny Humphrey v americkém seriálu Gossip Girl, je načase si pustit songy její kapely The Pretty Reckless!

Nejen, že vás to chytne, ale zjistíte, jak nehorázně talentovaná je TayMom zpěvačka a autorka písní. Ano, je to trošku tvrdší, a příznivci Miley Cyrus nebudou zrovna odvaření, ale jestli se vám líbí písničky s nějakým smysluplnějším obsahem a ne jen: 'You get the beeest of both wooorlldsss..!!!' [The Best of Both Worlds - Hannah Montana (Miley Cyrus)], tak si tyhle songy (včetně TayMom) zamilujete!

The Pretty Reckless
 více v článku ;)

Je na mol a vyvádí jak gorila xD

22. října 2010 v 20:22 | MissAbby
acla.blog.cz
Houuula :)
Mám úplně best týden :) nebo alespoň čtvrtek a pátek. Ve čtvrtek jsem dostala 2 z matiky, 2 z fyziky a jako jediná ze třídy jedničku podtrženou z mluvního předem nepřipravenýho cvičení. A dneska jsem dostala jedničku ze zkoušení z češtiny :P
Určitě chcete vědět, proč ten název článku - tatínek se dozvěděl o dvojce z matiky, nemohl tomu uvěřit a ve své euforii skočil do sklípku pro vínko, ožral se a teď se chová jako gorila xD.

Jou - píšu svou první hudební 'recenzi' - nebo aspoň něco podobného :) Doufám, že to ještě dneska dám na blog. Nebudu předem říkat, o kom ta recenze je, ale je to u nás ne moc známá hudební skupina. Nevybrala jsem si jí proto, že bych do nich byla nějak extra zažraná, ale proto, že se mi líbí jejich hudební tvorba :) těšte se :P

Revolverheld feat. Marta Jandová - Halt Dich an mir fest

22. října 2010 v 19:20 | MissAbby
Tenhle song si zaslouží dobít hitparády! Rozhodně jedna z nejkrásnějších německých písniček. Většina písní v němčině nezní tak dobře, ale tohle bych si třeba ani v angličtině nedokázala představit. A co více - je tu důkaz, že i čeští interpreti dokáží dělat kvalitní muziku. Ten důkaz se jmenuje Marta Jandová. Ona je prostě úžasná, ne žádná stará babizna Helena Vondráčková. Moje kamarádka je blázen do Die Happy a Marty. Říká jí nabíječka xD. Ale musím uznat, že skupina Die Happy tvoří opravdu kvalitní hudbu.

Jen poznámka: Tahle písnička není od Die Happy, Marta jen doprovází zpěváka jménem Revolverheld. Další poznámka - ten chlap (Revolverheld) je divnej! xD


jou a ještě něco - Marta je v tom klipu hrozně krásná, hlavně na tom bílým pozadí a má bestový vlásky :))

Líná, líná, líná veš

18. října 2010 v 17:07 | MissAbby
acla.blog.cz
Zdravím :)
Dneska nějak nemůžu rozhejbat kostru a bolí mě celej člověk.
Včera v 11 večer, když se uráčim od pátku otevřít bágl, zjistim, že jsem kdesi ve škole za*rala desky se všema sešitama. To se může stát fakt jen mě.
Dneska ráno teda vstávám v 5.45 abych to stíhala na 7.15 do školy a mohla vyhlásit pátrací akci. No jistě, že do školy přiletim celá ztrhaná a odrovnaná (ono si zase nemyslete, že cesta přes celý město je nějaká fajnovka:D) a musim vyběhnout schody do druhýho patra. Naštěstí jsem desky našla, ale musela jsem napsat úkol z češtiny. Překvapivě jsem stihla i matiku.

A o matice přišel ten šok - JÁ (upozorňuju JÁ - největší antitalent na matiku bez logickýho myšlení) jsem jako jedniná ze třídy dostala jedničku!! No myslela jsem, že se na místě po*eru:D:D

A ještě něco - nesnášim lidi, kteří si o sobě myslí, že jen oni jsou hvězdy a nikdo jinej už king neni. A když neni po jejich, tak se naserou a dávaj to najevo příšerně hnusným způsobem a agresivním chováním. Takový lidi bych fakt vraždila. Ale je lepší si počkat na to, až jim jednou život dá přes hubu...:))

Hřbitov - portál do jiného světa

12. října 2010 v 17:57 | MissAbby
No vzhledem k mojí pochmurně prapodivně šťastné náladě je toto ideální téma:D

          Už jako malá holka jsem s babičkou pravidelně chodila na hřbitov a nosila kytičky prababičce a pradědečkovi. Moje návštěva tohoto místa byla vždy velmi...ehm...hlučná. Na hřbitově je většinou takové ticho, až to člověka zamrazí v zádech, ale co je lepší než křik malé holčičky ,Babi, tady leží ten klouček co se utopil pod jezem?' Prostě jsem to tenkrát vnímala jinak než teď:D
          Nyní vždycky s příbuzenstvem navštěvujeme hřbitovy tři, a to pravidelně na Dušičky. Při vstupu tam cítím vždy takový respekt, a co je více neobvyklé - na hřbitově jsem, nedá se říct šťastná, ale nikdy to na mě nepůsobí depresivně. Spíš naopak, vidět místo posledního odpočinku mých příbuzných mě vždy zahřeje u srdce. Říkám si, že teď jsou určitě na lepším místě...možná v nějaké jiné dimenzi, v jiném světě...a nebo aspoň v království klidu na hřbitově :))
          Navíc se tam hezky přemýšlí, protože je všude takové ticho. Ale co mi stále vrtá hlavou - jak je to s dušemi poctivých lidí a hříšníků? Peklo nebo nebe? Této odpovědi se jednou dočká každý. Když se zadívám na fotografie zesnulých i na cizích hrobech, a do jejich očí, napadá mě mnoho otázek, ale žádné odpovědi. Přemýšlím nad jejich životy, ale po chvíli se dopracuju k tomu vlastnímu. Probírám se svým dosavadním životem patnáctileté dívky a po chvíli dospěju k přísaze, že nikdy nebudu litovat toho, co jsem udělala, že se poučím ze svých vlastních chyb a budu žít tak, aby na mě všichni v dobrém vzpomínali.