Červenec 2010

Remake: Homosexualita

27. července 2010 v 21:01 | MissAbby
Na toto téma jsem již napsala jeden článek TADY a setkala jsem se s negativními ohlasy, protože jsem se několikrát špatně vyjádřila.

Homosexuálové jsou normální lidé, s normálním cítěním, normálními potřebami a normálními nároky a právy. Právě v této vyspělé době by homosexualita měla být brána jako naprosto normální a běžný jev. Lidé s touto orientací za to nemohou, mají to dané od narození a bylo by moc ošklivé si o nich myslet, že jsou postižení, protože ten, kdo si to o nich myslí je zřejmě postižený sám.

Na toto téma zde bylo napsáno již tolik článků s podobným názorem jako mám já. Neodsuzuji homosexuály, nic proti nim nemám, nevadí mi, protože každý má právo na lásku a zastávám pravidlo: ,,Když někoho miluješ, není co řešit!"

Myslím, že každý by měl respektovat sexuální orientaci těchto lidí. Jak říkám, každý má právo na lásku...

Mimochodem, i mnoho celebrit bojuje za práva homosexuálů. Například Kim Kardashian. A velice se mi líbilo gesto, které udělala Miley Cyrus pro svého homosexuálního vlasového stylistu Scotta - napsala pro něj píseň My Heart Beats For Love (Moje srdce bije pro lásku) a pokud si tuto písničku poslechnete, opravdu vás zahřeje u srdce...nádherný song :)


HOMOSEXUALITA - problém dnešní generace...

27. července 2010 v 13:12 | MissAbby
žena + muž = normální
žena + žena = lesbičky
muž + muž = gayové

Z mého pohledu (z pohledu heterosexuála) je to PROSTĚ DIVNÝ a taky proti přírodě...Ale když někoho milujete, tak není co řešit..

Ovšem i homosexuálové jsou jen lidi (nejsem si jistá, jestli můžu napsat normální lidi, ale lidi to každopádně jsou :D). Myslím, že v dněšní vyspělé době je problém sexuální orientace stále opravdu velký. Heterosexuálové a církev se na homosexuály dívají jen přes prsty. Ale v současnosti máme demokracii a jsme zcela svobodní a za to, co ke komu cítíte, koho milujete - za to nemůžete jít třeba do vězení a tak... Musíme se s tím jednoduše smířit. Bůh za lásku netrestá. A myslím, že každý homosexuál by měl mít právo na lásku, rodinu,...zkrátka na svobodný život plný radostí.

Samozřejmě, že když půjdu po ulici a uvidim 2 cicmající se ženský, řeknu si ,,BLÉÉÉÉ ZDRHEJ!!!" :D:D:D , ale pokud se mají opravdu rády a vidí ve svém vztahu budoucnost, říkám si ,,Proč ne?" ....jojojo, za chvilku sice dodám ,,...ale stejně je to nechutný!.." :D:D ..ovšem nebudu je odsuzovat, protože proti homosexuálům obecně nic nemám a nevadí mi..


Edit 27/7/2010 19:55
Díky za zajímavé komentáře a různé názory. Uznávám, že jsem do s tou částí ,,prostě divný a taky proti přírodě" hodně přehnala a je mi moc líto jestli se to někoho dotklo. Nechtěla jsem tím nikomu ublížit, to s tím ,,proti přírodě" jsem nevěděla jak vyjádřit...no vy jste viděli třeba 2 feny spolu...? Ne, už zase melu...opravdu to bylo pouze špatné a neodpovídající ,,slovvyjádření" (já vim, že slovvyjádření neni slovo, ale nevěděla jsem, jak to říct :D). Taky znám jednoho kluka - gaye, ale je strašně fajn a prodává Avon :D...můžu s nim pokecat o všem a on to chápe.

K tomu odkazu na video: Ten odkaz jsem sem dala pouze proto, že jsem se na to video včera dívala a říkala si, že jim to spolu moc sluší a jak je strašně krásný, když se dva lidi milujou a chtějí svou lásku spečetit svazkem. Moc jim to přeju!!

ALE!!! Za svými názory (kromě ,,prostě divný a taky proti přírodě") si rozhodně a neústupně stojím a nehodlám je měnit!!! Homosexuály zcela respektuji, beru je jako normální občany a v poho lidi! Jejich lásku jim přeju!
A ještě k něčemu: Oni za svou sexuální orientaci nemůžou! Každý se rodí s buňkami, ve kterých to má zakódované! A opravdu nesnesu, když někdo pohlíží na homosexuály jako na postižené lidi s vadou!!

A víte co? Každý na toto téma budeme mít svůj názor, který budeme zastávat. Já jsem se vám ten svůj pokusila maximálně vysvětlit, přiblížit a více už v mých silách opravdu není! Ovšem, že mi bude proti srsti, když někdo bude ohrnovat nos nad mým článkem a mým cítěním ohledně této problematiky, ale neposadím se z vás na prdel!!!

Díky, ale dál už to komentovat prostě nebudu...ale aspoň byste mohli napsat, kolik vám je let, abych věděla, s jakou věkovou skupinou tady diskutuju...mě bude přesně na den za měsíc 15...

Odjíždím...

18. července 2010 v 11:09 | MissAbby
Ahojky,
píšu jen tak narychlo, ještě si musím zbalit, dneska odjíždím k prababičce na vesnici. Je to sice jen ňáká prdel s polorozbořenýma staveníma, ale dům prababičky je největší a nejmodernější (v tej vesnici). Bydlí tam totiž ještě se svým synem a jeho manželkou (jejich děti jsou už dospělí a už maji taky svoje rodiny). A ještě se tam na 3 dny "nastěhuje" moje babička a moje 2 sestřenky. Jednoduše a stručně řečeno - bude tam narváno! :D Ale naštěstí má prababča :D za chalupou hned obrovskej bazén, jehož teplota je běžně okolo 30 stupňů. a kousek dál je fotbalový hřiště, takže nuda nebude! Asi v úterý pojedu s babičkou a sestřenkama do Pelhřimova (město rekordů :D). Tam nás bude taky hodně (babička, děda, teta, strejda, 2 sestřenice + kokršpaněl Don). A asi v pátek všichni pojedem zase k prababičce, protože tam bude pouť a přijedou i moji rodiče a brácha, teta a strejda ze Šumavy, atd. --> prostě rodinná sešlost! :D:D A 30.července jedu na dovolenou...takže já mám program nabitej :D Potom ještě chci jet na chalupu...

takže se mějte a dál užívejte volna!

                      See you soon!
                                                  xoxo   MissAbby          
             

Remember December - official music video

10. července 2010 v 21:37 | MissAbby
úžasný song <3 tohle video se mi líbí asi nejvíc z těch jejích..